Kategoriler
Makale

E-Kitaplar

Bütün dünyada etkisini olanca şiddetiyle göstermekte olan corona virüsü binlerce ölüme yol açtı. Yüzbinlerce hasta ise tedavi görmektedir. Her geçen gün maalesef bu sayı katlanarak artmaktadır.

Tüm dünya endişe ile gelişmeleri takip ederken maalesef ülkemize de sıçrayan bu virüs 1 haftada 9 can alırken 1000 e yakın insanımızda da test sonucu pozitif çıktı. İlerleyen günlerde bu sayının artmasından endişe ediliyor. Henüz sokağa çıkma yasağı konmasa da başta cumhurbaşkanı olmak üzere sağlık bakanı ve diğer yetkililer evde kalmak yönünde mesajlar veriyorlar topluma. Sosyal medyada evde kalıp dışarıdaki virüs dolaşımının azaltılması yönünde kampanyalar başlatılmıştır.

Ben de çoğumuz gibi evden dışarı çıkmamaya özen gösterenlerdenim. Bu illet başımızdan gidene ya da aşısı neyse bulunana kadar tedbirli olmak lazım. Ne kadar evde duracağız o da muamma. Bu bilinmeyen can sıkıcı süreçte evde en iyi vakit geçirme yollarından biri de kitap okumak. Bol bol kitap okuyun. Ailece filmler izleyin . Bu aşamada yapılacak en iyi şey diye düşünüyorum. Gerçi kitap okumak her zaman iyidir ve özellikle işe gidilmediği ve evde durmamız gereken zamanlarda çok daha keyifli.

Normalde digital ortamda kitap okumayı hiç sevmem. Ancak bir süre sonra evdeki kitap stokları azalabilir. O yüzden bu tarz kaynakları da el altında tutmak lazım.

Sizler de bu dosyadan istediğiniz kitapları okuyup zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Herkese bu süreçte bol sabır ve sağlıklı bir karantina dönemi diliyorum.

Buradan indirebilirsiniz⬇️⬇️⬇️

“E-Kitaplar” için bir yanıt

Belirsizlik çok kötü gerçekten de… e-kitaplar için teşekkürler ederim. Umarım herşey yoluna girer. İyi okumalar…📚

yorumlarınız değerlidir